למד על בטוח –פניות ימינה 
שאלות תאוריה בנושא פניות ימינה, בוחנות אם התלמיד למד והבין מהו החוק בפניה ימינה. שאלת תאוריה כמו - מהו האופן הנכון לביצוע פנייה ימינה? החוק בנושא פנייה ימינה הוא קצר ותמציתי. פנייה ימינה מבצעים קרוב ככל הניתן ומימין לימין, לאחר שמוודאים שאין רכב מימין.

למד על בטוח –הסכנות בפניה ימינה
דגש מיוחד על הסכנה יש בשאלות תאוריה בנושא פניות ימינה. התלמיד כבר למד על מגבלות שדה הראיה. בפניה ימינה חשיבות שדה הראיה המצומצם גדלה.לימודי תאוריה מדגישים היתכנות של מצב בו רכב אחר, יהיה מימין והנהג המתכוון לפנות ימינה לא הבחין בו. במקרה כזה במיוחד אם הרכב הוא דו גלגלי הפנייה ימינה עלולה להיות מסוכנת. שאלות תאוריה הבוחנות אם התלמיד למד והבין את הסכנה הן : מה הסכנה הצפויה ? מה המגבלה של רכב..?

למד על בטוח –שאלות איורים ותמונות
שאלות תאוריה רבות בוחנות אם התלמיד למד את החוק. הרמה הגבוה של הבנת החוק היא בחינת היכולת של התלמיד ליישם את החוק במצב תנועה אמיתי. האם התלמיד למד, הבין ויכול גם להצביע על הסכנות באיור או בתמונה. שאלת תאוריה כזו לרוב מתארת בשרטוט מצב כיש מסוים או בתמונה צומת לפני פניה ימינה. כדי לענות לשאלת תאוריה כזו על התלמיד לזהות את הסכנות, את הרכבים המעורבים בפנייה ובהתאם לכך לחפש את התשובה הנכונה.

כל הזכויות שמורות.
אודות הכותב - איתמר לוין מורה ומרצה ללימוד תאוריה. מוציא לאור של ספרי לימוד תאוריה, מולטימדיה - למד נהיגה בדרך הקלה, למד תיאוריה ללא קריאה.