למה כדאי ללמוד באתר למד נהיגה

שיטה לימודית ייחודית - אתר לימוד התיאוריה למד נהיגה הוא האתר היחיד המשלב לימוד ותרגול. הדגש בלימוד הוא קודם כל על הבנת החומר. חומר הלימוד מוגש בליווי קריינות על ידי קריין מקצועי. ההסבר מומחש בסרטים ואנימציה. התלמיד מרגיש שהוא נמצא בשיעור פרטי. שיטת המולטימדיה מאפשרת לתלמיד לחזור על החומר שוב ושוב עד שהבין לגמרי כל פרט.

מאגר שאלות למד נהיגה אמיתי  וייחודי – את שאלות התיאוריה ניתן למצוא בהרבה מקומות, אבל כיצד ניתן ללמוד כל כך הרבה שאלות. האתר מסדר את השאלות לפי נושאי לימוד. לכל שאלה יש הסבר ולרוב השאלות גם תמונה או איור הממחיש את השאלה.

סוגי מבחנים שונים – האתר מאפשר להיבחן בסוף כל פרק לימוד, כמו כן ניתן להיבחן בבחינת תרגול. במבחן תרגול ניתן להיעזר בעזרה והסברים לכל שאלה שלא מבינים. המבחן הסופי המבחן המסכם הוא כדוגמת מבחן תיאוריה אמיתי. יחס השאלות והרכב שאלות המבחן תואם לזה של מבחן תיאוריה אמיתי. אתר למד נהיגה מדמה מצב מבחן אמיתי, רק שבסוף המבחן המסכם, התלמיד לוחץ על כפתור סיום ומקבל את תוצאות המבחן כולל פירוט השאלות בהם שגה, והסבר לכל שאלה.

אתר תיאוריה נבחר - אתר למד נהיגה נבחר על ידי למעלה מ 200 מורים לתיאוריה ובתי ספר לתיאוריה ברחבי המדינה, כאתר לימוד תיאוריה מוביל בעל תוכנית הלימודים הקלה ביותר.

עורך האתר – עורך האתר ומחבר חומר הלימוד איתמר לוין, נחשב מזה שני עשורים למוביל בתחום לימוד התיאוריה. עד כה הוציא לאור עשרות ספרים, משחקים ושיטות לימוד שונות לכל הגילאים בשפות שונות. ניסיונו הרב בהקלת תהליך לימוד התיאוריה מקבל ביטוי באתר למד נהיגה.